Пиломатеріали оптом від виробника

КАРПАТЫ ВЕСТ Производство пиломатериалов Виробництво

Купити пиломатераліали оптом від виробника. Натиснувши кнопку ви маєте можливість замовити та купити пиломатеріали з ялини оптом .

Пиломатеріали оптом

Компанія Карпати Вест реалізує свою продукцію (пиломатеріали різного типу та розмір) на теріторіи Украины та за її межами.

Використовуючи сучасні технології нам вдається випускати на ринок достатню кількість виробів для продажи оптом. Пиломатеріали виробляються згідно нормам ГОСТ та європейським стандартам. Уся продукція проходить контроль якості.

Мінімальний опт для відгрузки пиломатеріалів починається від 40 кубічних метрів.

Компанія “Карпати-Вест” готова відгрузить продукцію необхідної кількості та потрібних розмірів заковника слідуючих пиломатеріалів:

 1. Дошка

  Пиломатеріали розмірами від 16 х 8 мм до  250 × 100 мм. Ми виробляємо дошки з ялини.доска обрезная

 2. Брус

  Пиломатеріал, товщина  ширина котрого 100 мм та більше. Брус вироблють з бревен або клеєних досок. Використовують в будівництве домівок, в мебельній промисловості, виробництве тари та др.
  брусок

 3. Блок-Хаус

   Пиломатеріал виготовлений у вигляді сегмента оциліндрованої колоди. Використовують для внутрішньої та зовнішньої обробки приміщень та різн их будівель.
  блок хаус купить оптом

 4. Імітація бруса

  Це різновид вагонки. Ще називають фальш -брусом. Є панеллю зі струганих дошок з профілем “паз-шунт”
  купить имитация бруса

 5. Вагонка

  Пиломатеріал що представляє з себе тонку обшивальну доску. Має з’єднання “шип-паз” Використовується для внутрішньої та зовнішньої обробки приміщень: житлові кімнати, лазні, сауни, лоджиї, балкони, мансардні та підсобні приміщення.
  купить деревянную вагонку

 6. Дошка підлоги

  Пиломатеріал виготовлений з деревини різних порід. На внутрішній стороні масивної дошки розташована виїмка (або ряд віїмок), яка дозволяє зняти напругу деревини та запобігти від коливань температури і вологості.
  доска пола пиломатериалы карпаты

Виробництво пиломатеріалів