Дошка обрізна

Дошка

Дошка обрізна – пиломатеріал, який виробляється шляхом різного розпила деревини та не маєиобзола . Де купити обрізну дошку? Якщо у Вас виникло таке питання, то Ви знаходитесь у правильному місті. Замовити деревину чи получити консультацію ви можете звернувшись до наших консультантів, натиснувши кнопку для зворотнього дзвінка.

    Натиснувши кнопку нижче, Ви можете замовити розрахунок, отримати консультацію                                    або  дізнатися  вартість👇

Доiки можуть бути різного розміра, вида, якості як слідство призначення . Даний вид виробів використовується в домашньому господарстві, в виробництві та будівництве.

ТОВ “Карпати Вест” виробляє дошку для реалізаціі на ринку України та за її межами . Маємо всі необхідні документи та дозвіли, які встановлені законодавством України.

Скількі коштує обрізна дошка із ялини?

Ціна на цей вид залежить від багатьох факторів: 1.Ступені вологості (чим меньш вологість тім дорожче матеріал) 2.Сорта дошки (сорт залежить від кількості сучкыв на один погонний метр) 3.Висота та ширина виробу.

Властивості та використання обрізної дошки.

Надійність, теплоізоляція та інші якості обрізної дошки в першу чергу залежить від походження матеріала. Самі якісні та міцні види  обрізної дошки виробляють із хвойних порід дерев. Ялина вважається найпоширенішим матеріалом В будівельних роботах часто вирокистовується обрізна дошка з ялини. Основним недоліком ялини можно вважати складність її обробки: справа в тому що на поверхні стовбура ялини знаходиться величезна кількість сучків.

Окрім того, ялина не відрізняється підвищеною стійкістю до виникнення та подальшого розвтку загнівання. Оскільки ялина поступається за міцністю сосні , обрізні дошки з ялини частіше всього використовуються не в будівельних роботах, а з цілью внутрішньоїго оздобленя будівлі ( вагонка, дошка підлоги, фальш-брус).

Як вибрати обрізну дошку та де купити

Вибір обрізної дошки залежить від того де буде використовуваться і для чого призначається. Якщо ці чернові роботи , обрешітка або настіл даху – то достатньо купити необрізні дошки. Якщо ж це оздоблювальні роботи, для стін, підлоги, будівництва павільонів , саун або бесідок то краще вибирати обрізну доску с необхідним відсотком вологості і сорта. Сорт залежить від кількості сучков та розпила деревин.

Якщо у Вас є питання ви можете натиснути кнопку нижче.                                                      Задати питання, що Вас цікавлять👇

Виробництво пиломатеріалів